Transport:

JAZON BIS- TRANSPORT

Firma JAZON BIS od 2013 r. jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie. Posiada licencję wspólnotową, licencję na wykonywanie transportu miedzynarodowego, a własciciel certyfikat kompetencji zawodowych. Znani jestesmy z solidności i szybkości działania. Transport można zamawiać na dzień przed (dotyczy zwłaszcza Włoch). Posiadamy w każdym tygodniu po kilka samochodów w różnych rejonach Europy.

Zapraszamy do negocjacji cenowych aż do satysfakcji klienta! Transportujemy towary drobnicowe i cało pojazdowe. Przede wszystkim zapewniamy krótkie terminy dowozu towaru do klienta. Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Jeżeli potrzebują Państwo odpowiedzialnego przewoźnika, którego dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, powinni Panstwo zaufać wlaśnie nam.

Oferta obejmuje przewozy ładunków przestrzennych, ładunków niebezpiecznych ADR i ładunków chłodniczych. Działamy szczególnie na terenie Włoch, a także jeździmy do innych krajów Europy. Dysponujemy samochodami od 3T do 26T, kubatura do 120 m3. Posiadamy wydzielony tabor do przewozów po Polsce.